Hosgeldiniz! Anonymous
Özel Arama

Site yöneticilerine birkaç mühim soru

Neyforum sitesiyele ilgili tavsiyelerinizi , şikayetlerinizi ve tebriklerinizi bekliyoruz.

Site yöneticilerine birkaç mühim soru

İleti sapphire » 22 Nis 2011, 11:21

Merhabalar
Öncelikle yeni "arayüzlü" sitenin hayırlı olmasını diliyorum
Sanırım sitede bazı şeyler değişmiş, mesela ben yeniden üye olmak zorunda kaldım, tüm üye dataları kayboldu sanırım.
birkaç sorum olacak

1-siteyi kimler yönetiyor, ekipteki kişileri tanıyabilir miyiz
2-site neden bu kadar uzun süre kapalı kaldı
3-sitede eskisi gibi organizasyonlar tekrar yapılacak mı yoksa ney bilgi ve tanıtım sitesi olarak mı kalacak
4-sitede görüşlerinden faydalandığımız çok değerli kişiler bulunuyordu bu kişiler tekrar sitede yerini alacak mı
5-sitenin bu kadar uzun süre kapalı kalması sadece teknik sorunlar değil gibi, yönetimsel sorunlardan biraz bahsedebilirseniz biz de aydınlanmış olacağız

not: sorularda herhangi bir algoritmaya dayalı şifre bulunmamaktadır :)
sapphire

Re: Site yöneticilerine birkaç mühim soru

İleti u-f-d » 22 Nis 2011, 16:39

açı bir söz söylemek gerekirse, ben bu sitenin yeni arayüzünü hic beğennmedim, çok amatörce hazırlanmış ve isteklerimize tamamen cevap vermez durumda, sitede çeşitli script reklamları ve çeşitli teknik hatalar bulunuyor...
eğer tabi yöneticilerde uygun gorurse, bu forumu daha güzel bir hale getirmek istiyorum, web tasarım işleri ile ilgilendiğimi söylemiştim...
eskki forumdan bazı arkadaşlar tanıyabilir beni...
yoneticilere buradan duyuruyorum, benimle iletişime geçerlerse, hic bir karşılık beklemeksizin, forumu 1 bgunu almayacak kısa bir zamanda, profesyonelleştiririm... bilginize.
u-f-d

İleti neyhane » 22 Nis 2011, 22:57

Sn. sapphire,
Öncelikle tekrardan forum sayfamıza hoş geldiniz. Teknik sebeplerden dolayı baya bir zarar görmüştü dosyalar çok uğraşmalarımıza rağmen eski forum sayfamızı kurtaramadık. Bizde tekrardan sıfırdan forum sayfamızı kurmaya karar verdik. Kurtara bildiğimiz konuları yeni forum sayfamıza açtık. Bu sebepten dolayı sizden ve tüm üyelerimizden özür dileriz... Şimdi sormuş oldğunuz soruları cevaplandırayım.

1. Site yönetimi Metin Ayketin Bey işlerinin yoğunluğundan dolayı Ali Suat Öçalan yani ben yürütmekteyim. Forum sayfamız yeni olduğundan Moderatör arkadaşlar bildirilecektir. Eski teknik ekibimiz tekrardan aramızda olacaktır.
2. Teknik sebeplerden dolayı çok uğraşmalarımıza rağmen kurtarabilmek adına uzunca bir süre uğraştık problemi çözebilecek ehli kişilerede göstermemize rağmen sorunun büyük olduğunu gördük. Bu sebepten dolayı uzunca bir süre kapalı kalmıştır.
3. Eskisi gibi organizasyonlar olacaktır. Eski durumunu aratmayacak şekilde organizasyon projelerimiz vardır. Ney bilgisi ve tanıtım sitesi olarakda devam edecektir.
4.Çok değerli üstadlarımız tekrardan aramızda olacaktır. Dediğim gibi bu konu sadece teknik sebeplerden kaynaklanan bir durumdur.
5.Bu durum tamamen teknik sebeplerdendir herhangi bir yönetimsel sıkıntı bulunmamaktadır. Çevrenizde ne gibi konular konuşuluyodur bilemeyiz ama bu durumun teknik sebeplerden kaynaklandığını tekrar tekrar belirtmek isterim. Metin Aytekin Bey in aramızda olmaması böyle soruları getiriyor olabilir kafanızda ama Metin Aytekin Bey Doçentlik sınavı için yoğun bir çalışma içerisindedir herhangi bir sorun bulunmamaktadır boş vakitlerinde aramızda olup tecrübelerini bizlere yansıtacaktır.

Aklınıza takılan herhangi bir soru var ise sorabilirsiniz.

İstek ve Önerileriniz içinde e-mail atarak ulaştırabilirsiniz.
neyforum@neyforum.biz

İlginize için teşekkür ederim.

Muhabbetle...
Koskoca Alemde Yalnız Bir Kulum!
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Yasadiginiz sehir: İstanbul-I (Avrupa)
Bulunduğu_ilçe: * Beylikdüzü İlçesi
Dogum_Tarihi: 06 Mar 1987

İleti neyhane » 23 Nis 2011, 02:05

Sn. u-f-d,
Öncelikle tekrardan aramıza hoşgeldiniz. Neyforum ailesi olarak her türlü eleştirilere açığız. Forum sayfamız yeni bir sayfa onun için eksikleri mevcuttur. Zamandala düzelicek şeylerdir. Şu anda zamanımızın belli bir bölümünü buna ayırmaktayız. Öyle sizin söylediğiniz gibi 1 günde bitecek şeyler değildir. sayfamızı amatörce bulabilirsiniz veya beğenmeyedebilirsiniz bu görecelidir. Diyelim siz yaptınız sizin yapacağınız tasarımın tüm üyelerimiz tarafından beğenileceği veya amatörce bulunmayacağının garantisi var mı? yok. bu durum kişiden kişiye değişir. Ne olursa olsun ilk önce emeklere saygı duymak gerek. Önerileriniz olur bu gerekli kişilere aktarılır. Diğer türlü bu yorumunuz yanlış anlaşılır.

Konuyla ilgili sizinle irtibata geçilecektir. Kişisel bilgilerinizi özelden mail atabilirmisiniz.
neyforum@neyforum.biz

Muhabbetle...
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti sapphire » 23 Nis 2011, 10:08

Merhabalar

Sorulara vermiş olduğunuz cevaplar beni tatmin etmiştir, gelişmeler tahmin ettiğim ve istediğim yönde.
inşaallah kısa sürede eskisi gibi popüler halini alır, bunu canı gönülden istiyorum

çalışmalarınızda başarılar
Allah kolaylık versin
sapphire

İleti neyhane » 23 Nis 2011, 10:30

Sn, sapphire,

İlginiz için ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Muhabbetle...
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti ViVaLDi » 04 May 2011, 00:21

merhaba ve hayırlı olsun eski üyelerdenim ancak siteye giriş yapmak istediğimde site sifremi ve kullanıcı adımı kabul etmedi bende tekrar kayıt oldum siteden mi atıldım yoksa site yenilendiği için tüm üyeler mi aynı olayla karşılaştı
ViVaLDi

İleti neyhane » 04 May 2011, 06:40

ViVaLDi yazdı:merhaba ve hayırlı olsun eski üyelerdenim ancak siteye giriş yapmak istediğimde site sifremi ve kullanıcı adımı kabul etmedi bende tekrar kayıt oldum siteden mi atıldım yoksa site yenilendiği için tüm üyeler mi aynı olayla karşılaştı

Sn. Vivaldi,

Tekrardan forum sayfamıza hoşgeldiniz. Forumdan atılma gibi bi durum söz konusu değil. Forum sayfamız tekrardan kurulmuştur o yüzden tüm üyelikler iptal olmuştur.

Muhabbetle...
Kullanıcı avatarı
neyhane
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti ViVaLDi » 04 May 2011, 11:16

bilgilendirme için teşekkür ederim